Hizmetlerimiz

Buderus Kombi Kart Değişimi

Firmamız İstanbul'da tüm bölgelerde 7/ 24 Buderus Kombilerin özel servisliğini yapmaktadır. İstanbul' her iki yakası ve bir çok bölgesinde geniş servis ağımız bulunmaktadır. Kombi arızalanmalarında, kart değişimlerini aynı gün içersinde yapıyoruz.

Tüm Kombilerde kart değişimleri genellikle elektronik kartın chip ve yazılım devresinin arızalanması ile olur. Bu iki devrenin değişimi zor olduğu gibi eğer ilgili chip ve yazılım devresi bulunamaz ise kart tamir olamaz. Yenisi ile değiştirilmek zorundadır.

Biz Buderus Kombi Özel Servisi olarak diğer kombi servislerine nazarn tamir gören kart ve parçalarda 6 ay değil. 1 Yıl Garanti veriyoruz.

Kart değşimleri iki şekilde olur. Distribütörden teymin edilen sıfır kartlar veya ikinci el çıkma veya tamir gören kartlar biz tamir gören kartlarda 1 Yıl Garanti verdiğimiz gibi 0 olarak teymin edilen kartlarda ise Distirübütör kaç yıl garanti vermiş ise aynı garantiyi sizler için sağlamaktayız.

Bizden hizmet aldığınız kart değişimlerinde diğer özel servislere nazaran değişen kartlarınızın garanti kapsamı daha uzun süreli olur.